Християнський фонд вимагає у Путіна будувати в РФ якомога більше мечетей

-

Читайте также

Директор російського фонду «Християнська солідарність» Дмитро Пахомов звернувся із відкритим листом до очільника Кремля Володимира Путіна із проханням щодо будівництва якомога більшої кількості мечетей, інформує ресурс Духовний фронт.

Дмитро Пахомов

У листі Пахомов заявив, що будівництво мечетей як у самій Москві, так і у регіонах Росії, сприятиме поліпшенню відносин між представниками різних релігій.

«Мусульмани дискриміновані в Москві, в тому числі через вкрай малу кількість мечетей, хоча РФ є однією з найбільших країн мусульманського світу і має значний голос у розв’язанні світових загальноісламських проблем», – написав він, вимагаючи захистити права вірян та будувати храми монотеїстичних релігій у кроковій доступності.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що у Ростові місцева влада передала будівлю соборної мечеті у користування джазовій школі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Представитель Украины в ТКГ объяснил, что стоит за ложью Кремля о сторонах конфликта на Донбассе

Синхронно с Путиным, замглавы администрации президента РФ Дмитрий Козак и полпред России на минских переговорах Борис Грызлов, начали распространять...