Ходу Московського патріархату перетворили на політичний мітинг. ФОТО

-

Читайте также

Ресурси РПЦвУ почали публікувати фото із їхньої ходи у Києві, на них видно людей які сплять на газонах, малих дітей, бабусь і дідусів, священників та монахів. Крім того, «хресну ходу» в РПЦвУ вирішили перетворити на політичну демонстрацію проти Вселенського патріарха Варфоломія, який надав автокефалію ПЦУ, пише «Духовний фронт України».

Віряни РПЦ в Україні тримали плакат із надписом «Святий Володимире захисти нас від Варфоломія». Не відомо, чи це їх ініціатива і текст, чи їм просто вручили потрібні плакати, але таке невігластво не може залишитись без уваги. Невідомо, чи це низький рівень історичної й національної свідомості так впливає на вірян Московського патріархату, чи проповіді їхніх пастирів із амвонів храмів, але факт залишається фактом.

Забуваючи, що Хрещення Русь-Україна отримала саме від Вселенського Патріархату, віряни цієї Церкви вийшли, щоб облити брудом Вселенського патріарха, через надання автокефалії Православній Церкві України. Щобільше, вони приплели до своїх образ, святого Володимира, який сам прийняв хрещення від єпископів Вселенського патріархату.

Святкування в Московському патріархаті відбудеться без згадки про Константинопольську Православну Церкву, яка і дала Русі-Україні хрещення, адже теперішній патріарх цієї Церкви — Варфоломій І, для Кремля і РПЦвУ страшний ворог і ледь не «єретик».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СБУ викрила бойовиків «ДНР» на вербуванні ув’язнених українців. ВІДЕО

Бойовики «МГБ ДНР» спробували завербувати громадянина України, який відбував покарання в одній із колоній в Горлівському районі Донецької області,...