Грошове забезпечення військових: у Міноборони зробили заяву щодо виплат

-

Читайте также

Питання покриття дефіциту в коштах на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України буде вирішено. Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр, передає інформагентство АрміяInform.

«Міноборони деякий час тому заявляло про те, що кошти, необхідні для проведення у повному обсязі одноразових обов’язкових видів виплат, виплати додаткової винагороди, запровадженої 29 липня 2020 Постановою Кабінету Міністрів України №741, інших додаткових виплат військовослужбовцям ЗСУ, передбачених законодавством, не були враховані під час прийняття  Державного бюджету на 2021-й рік. Але наполеглива позиція Міністерства оборони і конструктивний підхід народних депутатів дозволили знайти вирішення цього питання», — повідомила заступник міністра.

«До Верховної Ради шляхом депутатської ініціативи як невідкладний вже подано Проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів». Цим законопроєктом передбачені видатки, зокрема, і на покриття дефіциту в коштах на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України», — додала Ганна Маляр.

«Голосування відбудеться найближчим часом. Відтак вже у жовтні Міноборони отримає можливість якнайшвидше профінансувати всі передбачені законодавством види виплат військовослужбовцям у повному обсязі», — пояснила вона.

Нагадаємо, річний план закупівель Міноборони на 2021 рік включає 246 процедур на суму 13,8 мільярдів гривень. Про це під час брифінгу поінформувала начальник Управління аналізу ринку та моніторингу процедур закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МО України Тетяна Сущук.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кино и «ДНР»: зачем оккупанты создают на Донбассе кинофабрику

Неделю назад в российских СМИ бурно осуждали создателей сериала «Контакт», в котором жителей "ЛДНР", так называемых переселенцев, изобразили ворами...