Громадяни Чехії зібрали кошти на придбання танка для ЗСУ

-

Читайте также

Активісти в Чехії зібрали за місяць 1,3 млн. доларів на купівлю модернізованого танка Т-72 Avenger для потреб ЗС України. Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс.

Активісти запустили ініціативу зі збору коштів для ЗСУ під назвою «Подарунок для Путіна». До неї доєдналися 11 тисяч людей. За місяць їм вдалося зібрати більше 1,3 млн. доларів, на які чехи купили не лише танк, а й боєприпаси для нього. Вони також домовились про доставку танку в Україну.

Зазначається, що перед збором коштів організатори акції порадилися із українськими військовими, а щодо купівлі танка та його транспортування консультувалися із Міноборони Чехії.

«Чехія стала першою країною, де звичайні люди купили для ЗСУ танк — модернізований T-72 AVANGER. Йому дали ім’я Томаш. 33 млн. крон (понад 1,3 млн. дол.) через ініціативу «Подарунок для Путіна» зібрали понад 11 тис. людей. Дякуємо!», — написав Перебийніс.

Зазначимо, що Т-72 Avenger — це чеська комплексна модернізація радянського танка Т-72. Він вдосконалений пристроями, що покращують бойові можливості і ефективність використання танка, а також підвищують безпеку екіпажу.

Сучасні прицільні засоби, у тому числі й нічного бачення, забезпечують виявлення об’єктів у темну пору доби на дальності до 4 км. Танк має сучасну радіостанцію та внутрішній зв’язок підвищеної стійкості до радіоелектронних перешкод. Він обладнаний GPS-модулем для відображення навігаційних даних і передачі своїх координат.

Як повідомляла група ІС, в Чехії розпочали лікування поранених українських військових.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Мобілізація в рф: у москві поліція затримала студентів та відвезла їх на збірний пункт

У москві поліція затримала кількох студентів очного відділення Фінансового університету та відвезла їх до військкомату. Там їх протримали понад...