Глава ПЦУ зустрівся із президентом Українського конгресового комітету Америки: що обговорили

-

Читайте также

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся у своїй резиденції із Президентом Українського конгресового комітету Америки Андрієм Футеєм і розповів йому про події в житті Церкви, розвиток міжконфесійних та державно-церковних відносин. На зустрічі був також присутній заступник голови УЗЦЗ ПЦУ архієпископ Євстратій, повідомляє прес-служба ПЦУ.

Президент УККА пан Футей розповів про співпрацю з новою адміністрацією США.

«Важливо, що попри різні труднощі зберігається двопартійна підтримка України з боку Сполучених Штатів Америки», – зазначив він.

Митрополит Епіфаній також поділився добрими враженнями від зустрічі й розмови з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо подальшого розвитку співпраці, спрямованої на благо України та українства.

На згадку про візит предстоятель ПЦУ подарував Андрію Футею книгу про життя Православної Церкви України.

Як повідомляла група «ІС», глава ПЦУ повідомив про підготовку до візиту Вселенського патріарха до України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Глава ПЦУ зустрівся із президентом Українського конгресового комітету Америки: що обговорили

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся у своїй резиденції із Президентом Українського конгресового комітету Америки Андрієм Футеєм і...