Генштаб спростував фейк про тотальне скорочення чисельності українського війська: подробиці

-

Читайте также

Ситуація в районі проведення ООС: сьогодні окупанти вже порушили «режим тиші»

Ситуація в районі проведення операції залишається контрольованою підрозділами зі складу Об’єднаних сил. Українські воїни продовжують неухильно дотримуватися режиму припинення...

Правительство Японии ушло в отставку, у страны новый премьер-министр

В среду, 16 сентября, японский парламент проголосовал за нового премьер-министра, 71-летнего Есихидэ Суга, которой сменил 65-летнего Синдзо Абэ, сообщает...

В Черное море вошел британский военный корабль поддержки

В среду утром, 16 сентября, в Черное море вошел гидрографический корабль поддержки десантных и противоминных операций Королевских ВМС Великобритании...

У соціальних мережах з’явилася інформація про нібито скорочення війська. Свій меседж автори підкріплюють страхітливими цифрами, що чисельність лише військових частин Сухопутних військ зменшать на 60 тисяч. Крім того, значне скорочення загрожує Повітряним та Військово-Морським Силам, Як, у свою чергу, наголосили у Головному управлінні персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, інформація про скорочення війська не відповідає дійсності, повідомляє АрміяInform.

Оцінюючи нинішні виклики перед нашою державою, ця інформація, по суті, є абсурдною. Яка мета цих інформаційних маніпулятивних пострілів? Дискредитація керівництва держави та Збройних Сил України, намагання створити негативний інформаційний фон довкола ЗСУ, спроба сповільнити темп реформ у війську.

Насправді у Збройних Силах України триває трансформація системи управління за стандартами НАТО, зокрема, в частині перерозподілу функцій та виключення їх дублювання між органами військового управління, набуття ними спроможностей у новому структурному форматі.

Крім того, виконується рішення щодо поетапного приведення штатної чисельності війська у відповідність до визначеної законодавством України чисельності.

Нагадаємо, яка склалася ситуація: наразі чисельність війська майже максимальна – 250 000 осіб, а штатна чисельність – значно більша (у попередні роки було створено чимало нових військових частин). Значна розбіжність між штатною чисельністю війська та наявною чисельністю особового складу не дозволяє досягти необхідної злагодженості підрозділів, суттєво знижує боєздатність військових частин, впливає на розвиток спроможностей ЗСУ загалом. Тому необхідно провести певні заходи, щоб збалансувати штатну чисельність із чисельністю війська, яка визначена законом.

Приведення штатної чисельності війська у відповідність до визначеної законодавством України чисельності – це не замасковане скорочення ЗСУ, як дехто представляє цю ситуацію для суспільства.

Наголошуємо, у проведених та запланованих організаційних заходах щодо оптимізації (зменшення) штатної чисельності не було і не буде скорочено жодної бойової військової частини та не буде допущено зниження їх боєздатності.

Після втілення в життя певних рішень щодо структурних змін у підрозділах чисельність війська не зменшиться, жоден бойовий підрозділ не може бути скорочений. Це вимога Головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака.

Цього року у відповідності до запланованих організаційних заходів буде зменшена штатна чисельність війська більше ніж на 20 тисяч посад.

При цьому, як підкреслюється, не буде скорочено жодної бойової частини та не буде допущено зниження їх боєздатності. Заплановані заходи насамперед стосуються не бойових військових частин, а вакантних посад у частинах забезпечення, обслуговування та навчальних центрів.

Нагадаємо, в парламент України поданий законопроект про реформу генеральських звань, процес передбачає скорочення 17ти генеральських посад.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Генштаб спростував фейк про тотальне скорочення чисельності українського війська: подробиці

У соціальних мережах з’явилася інформація про нібито скорочення війська. Свій меседж автори підкріплюють страхітливими цифрами, що чисельність лише військових...

Оккупанты отказались от планов транспортировать воду в Крым: дорого

Из-за высокой стоимости транспортировки гипотетические планы переброски водных ресурсов из российского региона Кубань в оккупированный Крым оказываются неосуществимыми. Тем более, юг РФ также терпит...

Российский «Газпром» заплатит Украине два миллиарда долларов, — Коболев

В 2020 году российская компания "Газпром" за транзит газа по территории Украины заплатит порядка двух миллиардов долларов. Об этом рассказал глава правления НАК Нафтогаз...