«Газова війна» з РФ: Україна та ЄС будуть готуватися спільно

-

Читайте также

Україна та Євросоюз домовилися пропрацювати усі можливі сценарії розвитку подій навколо постачання газу до України. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на спільній пресконференції учасників саміту Україна-ЄС, повідомляє «Європейська правда».

Вона наголосила, що події на газовому ринку були предметом дискусії під час саміту. «Я розумію вашу занепокоєність щодо постачань газу, і це питання не тільки цієї зими, а й подальшого майбутнього. І завдання для Комісії — разом з Україною пропрацювати всі сценарії», — заявила фон дер Ляєн, додавши, що це означає пропрацювати можливість більшого обсягу реверсу газу через ГТС Словаччини.

Також ЄС планує активніше використовувати українську газотранспортну інфраструктуру. «Ми також маємо вивчити питання використання підземних газових сховищ України», — заявила вона.

Урсула фон дер Ляєн також порадила Києву зосередити зусилля на підвищенні енергоефективності. «Змінити правила гри має енергоефективність. Україна взагалі не має імпортувати газ, вона має бути самодостатньою», — заявила президента ЄК.

Нагадаємо, Молдова звернулася до Євросоюзу через проблеми з газом. Домовитися про постачання палива з російським Газпромом не вдалося, і тепер Кишинів розглядає опцію його отримання через Румунію.

Як повідомляла група ІС, Україна та Євросоюз під час саміту у Києві уклали угоду «Про єдиний авіаційний простір», яку ще називають «авіаційним безвізом» або «відкритим небом» з ЄС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Во Франции показали концепт гибридного самолета необычной конструкции

Компания Ascendance Flight Technologies представила внешний вид перспективного самолета ATEA, оснащенного вентиляторами, установленными в крыльях. Французская компания Ascendance Flight Technologies...