Футболіст збірної України профінансував приїзд до Львова відомого хірурга

-

Читайте также

Відомий німецький пластичний хірург Клаус Екснер приїхав до Львова щоб оперувати дітей з вродженими і післяопіковими ушкодженнями. Цей візит профінансував гравець збірної України Олександр Зінченко, повідомляє ТСН.

Олександр Зінченко

За повідомленням ZAXID.NET, на прийом уже записалося понад 40 дітей з різних областей України. У львівській лікарні вже готові бокси для проведення трансплантацій кісткового мозку дітям.

«Клаус Екснер прилетів у неділю, 4 липня, і ми відразу розпочали консультації. За перший день проконсультували 34, сьогодні консультації тривають. Для оперативних втручань відібрано вже 24 дитини, але їх може бути й більше, бо частина дітей ще їде до Львова. Колега з Німеччини приїхав до нас на тиждень і цей тиждень ми спільно консультуватимемо і оперуватимемо дітей», – повідомив завідувач львівського Центру термічної травми і пластичної хірургії лікарні Василь Савчин.

Це вже 13-й візит відомого німецького хірурга до Львова, мета якого – допомогти дітям позбутися різноманітних вроджених і набутих вад. Співпраця хірурга з Франкфурта-на-Майні розпочалася ще у 2012 році, коли Клаус Екснер вперше приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012». З того часу професор Клаус Екснер двічі на рік (навесні і восени) приїжджає до Львова і допомагає дітям позбутися вад, ділиться досвідом з львівськими колегами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Главы МИД Украины и Великобритании договорились о шагах для сдерживания РФ

Главы министерств иностранных дел Украины и Великобритании во время встречи в столице Латвии Риге договорились о ряде конкретных шагов...