Фейкові «кримські козаки» стали зірками пропаганди агресора

-

Читайте также

Кримські колаборанти нещодавно злочинно пообіцяли створити два «іменні батальйони» для підтримки російської агресії; правда при цьому вони дещо «заплуталися» у злочинних «джерелах їхнього фінансування».

Про це розповідають на сайті АРК.

Надалі були злочинні «уточнення» від фейкового «депутата» Михайла Шеремета, що нібито в Криму будуть сформовані вже не «батальйони». а цілий «полк добровольців для участі у спецоперації».

При цьому тим самим «буревісником мобілізації» з кримських бандитів Шереметом вказувалося, що «перший батальйон під назвою «Таврида» вже воює».

Варто зазначити, що вказана злочинна «Таврида» зібрала в собі як певну групу колаборантів, так і значну кількість власне росіян, які злочинно прибули до Криму за останні вісім років.

За останні два тижні ряджені «кримські козаки» з «Тавриди» стали буквально «зірками» «федеральної» пропаганди агресора, яка всіляко висвітлювала їх нібито «успіхи» у Запорізькій області.

Втім, аналіз розміщених відео про «Тавриду» дозволив військовим експертам вкрай скептично оцінити навченість, озброєння та бойові навички даних фейкових «козаків» із колись заявленого окупантами фіктивного «Чорноморського козачого війська».

Формально очолюють цей «батальйон» суто «політичні постаті», такі як злочинний «радник» Аксьонова, отаман «Чорноморського козачого війська», Антон Сироткін та його «заступник» Дмитро Воронін, які вважають за краще «керувати» злочинною «Тавридою» із Сімферополя.

Втім, дана «Таврида» була злочинно створена агресором як один із трьох «козацьких добровольчих» батальйонів ще в березні 2022 року, і останні місяці вона мала жалюгідне існування в прифронтовій смузі як фактично «підсобну структуру» та «гарматне м’ясо».

Її нинішня масова «реанімація» та навіть «героїзація» колаборантами та пропагандою агресора в ролі чергового «тік-ток війська» говорить насамперед про те, що у фейкової «влади» в Криму виникли очікувані проблеми з «новобранцями». Тому в ролі обіцяних «батальйонів» та «полку» вони хочуть «продати» Кремлю «по другому колу» ту саму фейкову «Тавриду».

Як повідомляла група «ІС», в Криму рашисти шукають добровольців у бригаду, яку майже повністю «демілітаризували» ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Маріуполь перетворюють на тилову базу окупантів: з Криму завезли «зуби дракона»

Російські окупанти вперше завезли до Маріуполя вантаж “зубів дракону” - бетонних укріплень з Криму. Про це повідомив радник міського...