Епіфаній привітав з Днем ЗСУ та звернувся до влади

-

Читайте также

Митрополит Православної церкви України привітав військових з Днем збройних сил та закликав владу чітко означити роль капелана в армії.

«З особливою пошаною висловлюю слова вдячності усім нашим військовослужбовцям – хоробрим чоловікам і жінкам – та вітаю їх з професійним святом. Ви здійснюєте дуже важливу місію: захищаєте рідну землю, нашу незалежність та свободу. Тож у ваш день зичу непереборної сили духу та Божого захисту!», — написав Епіфаній у Facebook

Він також згадав про капеланів, які «служать Богу й Україні», «часом навіть із ризиком для власного життя» та підтримує дух захисників.

Як зазначив митрополит, від ПЦУ є понад 600 діючих військових капеланів. Вони підтримують воїнів, допомагають долати розчарування, зневіру і навіть рятують життя, запобігаючи суїцидам, а також підтримують родини військовослужбовців.

Але, за думкою митрополита, з боку держави досі не унормоване питання військового капеланства. Він закликав владу чітко означити роль капелана в армії та подбати про соціальний захист військових священників.

Як повідомляла група ІС, раніше ПЦУ закликала військових капеланів не приймати участь в Помісному Соборі УПЦ Київського Патріархату.

загрузка...

Свежее

Эрдоган не исключил появления в Азербайджане турецкой военной базы

В рамках подписанной Шушинской декларации может идти речь о создании на азербайджанской территории военной базы ВС Турции. Об этом...