Економічний вплив від втрати трудового ресурсу через мобілізацію в рф стає значним — британська розвідка

-

Читайте также

За тиждень проведення мобілізації з росії втекло вже більше людей, ніж було в угрупованні російських військ на початку повномасштабного вторгнення в Україну. Про це йдеться в огляді британської розвідки за 29 вересня.

«За сім днів відтоді, як президент путін оголосив «часткову мобілізацію», спостерігається доволі масовий виїзд з країни росіян, які хочуть її уникнути. Точні цифри невідомі, але це, скоріш за все, вже більше, ніж загальна чисельність угрупування, яке рф розгорнула для вторгнення у лютому 2022 року», — зазначає розвідка.

При цьому, наскільки відомо, серед втікачів переважають найбільш заможні й освічені люди.

«Якщо додати це до фактору тих резервістів, яких все ж мобілізують — внутрішній економічний вплив меншої доступності трудового ресурсу та прискорення «відтоку мізків», скоріш за все, ставатиме все більш значним», — додають в огляді.

Як повідомляла група ІС, є дані, що з рф за тиждень втекли 194 тисячі людей. За даними Російської асоціації електронної комерції, одразу після початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну країну залишили 50-70 тисяч людей. До «другої хвилі», що відбулася у квітні, виїхало ще 70–100 тисяч.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ЗСУ відбили атаки рф на Луганщині, знищили опорні пункти та скупчення рашистів: оперативні дані

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив оперативну інформацію станом на 06.00 09 листопада 2022 року щодо російського вторгнення. Розпочалась двісті п’ятдесят дев’ята...