Добровольцям батальйону «Айдар» надали статус УБД

-

Читайте также

Статус учасників бойових дій (УБД) надали добровольцям батальйону «Айдар», повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зокрема, в Офісі президента пройшло засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при главі держави. Під час засідання добровольцям батальйону «Айдар» надали статус учасників бойових дій. На сьогодні 26 добровольців отримали відповідне посвідчення.

«Протягом семи років добровольці безрезультатно зверталися до державних структур та інстанцій, щоб домогтися справедливості стосовно підтвердження їх участі в бойових діях», — йдеться в повідомленні.

Батальйон «Айдар» було створено в травні 2014 року, він був укомплектований добровольцями. Батальйон брав активну участь в боях за північні і центральні райони Луганської області, намагався штурмувати захоплений Луганськ, захищав Луганський аеропорт. У 2015 році батальйон розформували.

Як повідомляла група ІС, Кабмін визначив механізм надання статусу УБД членам добровольчих формувань, які брали участь у війні на сході країни.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Истребитель ВСУ не мог сбить самолет MH17: заявление прокуратуры Нидерландов

Прокуратура Нидерландов опровергла заявления Российской Федерации о том, что самолеты Вооруженных сил Украины были в районе авиакатастрофы малайзийского Boeing...