Диверсія проти України: РПЦвУ підбиває вірян до участі в антивакцинаторських акціях

-

Читайте также

Духовенство та віряни РПЦв Україні (так званої УПЦ МП) провели 19 жовтня 2021 року провели акцію протесту проти вакцинації від коронавірусу під стінами Верховної Ради України. Прихильники “русского міра”, яких у розпал пандемії зібралось кілька сотень, тримали плакати з текстами антивакцинаторського характеру і голосно молились, повідомляє «Духовний фронт України».

Такими діями Моспатріархату в Україні, останнім часом, здивувати важко. Різноманітні мітинги, стояння та ходи міцно укорінились у їхній “богослужбовій практиці”. Однак, вказана подія все ж вирізняється з-поміж інших тим, що містить ознаки диверсії, спрямованої на послаблення української держави.

Спершу варто зауважити, що таким мітингом духовенство та віряни пішли прямо проти офіційної позиції свого ж священноначалія. Відомо, що очільник відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) влітку цього року заявив, що “відмова від вакцинації – це гріх, який доведеться відмолювати все життя”, а в жовтні 2021 року підкреслив, що “всі міфи про шкідливість вакцинації є безглуздими”.

Та, не зважаючи на те, що філія РПЦ в Україні прямо виступила проти свого керівництва, відповідних дисциплінарних заходів не зазнав жоден представник духовенства Моспатріархату.

Не варто шукати протиріччя у між діями РПЦвУ та офіційною позицією Московської патріархії. Відповідь може полягати в тому, що Кремль неабияк зацікавлений у послабленні української держави і РПЦвУ, за вказівкою з Москви, сприяє такій діяльності.

Не важко спрогнозувати, що після того, як духовенство Мосптаріархату зібрало у центрі міста кількасот вірян, захворювання, які й так набирають обертів в нашій державі, імовірно зростатимуть ще стрімкіше. Це створить додаткове навантаження на заклади охорони здоров’я та збільшить число летальних випадків серед пацієнтів з коронавірусною хворобою.

Поряд з тим, можна припустити, що ця акція мала і пропагандистський характер. Припускаємо, що кількість людей, які після, так званого, “молитовного стояння” РПЦвУ відмовляться від щеплення також зросте. Як наслідок – загадане вже навантаження на українську систему охорони здоров’я.

У таких діях Моспатріархату чітко прослідковується справжній характер “турботи” духовенства РЦПвУ (УПЦ МП) про власних парафіян і про український народ в цілому. Виконання стратегічних завдань Кремля і московські гроші, як бачимо, важливіші за здоров’я та життя українців. І Мосптаріархат, швидше за все, продовжить свою антиукраїнську діяльність, що має ознаки диверсійної, і в майбутньому.

Як повідомляла група «ІС», представники РПЦвУ вчинили нову провокацію на Вінниччині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Россия отправила в море все атомные субмарины с базы на Камчатке

Российские атомные подводные лодки, базирующиеся в Вилючинске, экстренно отправлены в море. Об этом пишет Guildhall со ссылкой на спутниковые снимки...