Дискредитуючи візит Варфоломія в Україну, московський патріархат не змінив думку вірян – опитування

-

Читайте также

Серед вірян Московського патріархату в Україні, лише 14,6% негативно оцінюють візит Вселенського патріарха Варфоломія в Україну на 30-ту річницю Незалежності. Водночас в РПЦвУ 49% позитивно ставляться до візиту Вселенського патріарха. Ще 32,5% нейтрально ставляться до візиту. Про це свідчать дані опитування проведеного Київським міжнародним соціологічним інститутом у червні цього року, пише «Духовний фронт України».

Серед всіх опитаних, більшість українців – 57% – позитивно ставляться до візиту патріарха Варфоломія до України. Ще 32,5% мають нейтральне ставлення і лише 6% – негативне. Менш як 4% опитаних людей, сказали, що їм важко дати оцінку візиту.

При цьому, серед прихильників окремих конфесій найбільше тих, хто має позитивне ставлення – серед прихильників ПЦУ і УГКЦ (відповідно, 72% і 63%).

Таким чином, усі заяви РПЦвУ про те, що нібито українське суспільство в більшості негативно ставиться до візиту Вселенського патріарха Варфоломія є брехнею. РПЦвУ намагається використовувати думку меншості власних вірян для дестабілізації України за «Чорногорським сценарієм».

А мітинги під Верховною Радою і Офісом президента, які проводила проросійська ГО «Миряни» та Російська православна церква в Україні проти візиту патріарха Варфоломія, є виявом точки зору меншості вірян цієї релігійної організації.

Як повідомляла група «ІС», РПЦ в Україні створила новий антиукраїнський проект.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Как Лукашенко обманул Путина с признанием Крыма

30 ноября случилось то, что могло случиться семь лет назад — Лукашенко признал временно оккупированный Крым "российским". Только тогда...