День прикордонника України: командування ЗСУ привітало побратимів з професійним святом

-

Читайте также

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв та Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак привітали побратимів-прикордонників із професійним святом – Днем прикордонника України. Привітання опубліковані на офіційних сторінках у Facebook.

«Разом з Вами і представниками інших структур сектору оборони та безпеки ми робимо вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, її суверенітету і територіальної цілісності.  Саме Вам випало одним із перших відчути підступну навалу ворога, але Ви вистояли, набули досвіду та стали сильнішими. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих воїнів-прикордонників», — зазначив генерал-лейтенант Наєв.

У свою чергу генерал-полковник Руслан Хомчак зауважив, що попереду ще чимало роботи: спільні навчання та захист державного кордону й громадян України.

«Та я впевнений, що ваш патріотизм, мужність та розуміння важливості професії й надалі спонукатиме вас до бездоганного несення почесної служби. Бажаю вам й надалі здоров’я, стійкості духу та тіла, добробуту, подальших професійних звершень та успіхів у справі захисту й охорони нашої держави та її громадян», — написав начальник Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла група «ІС», Командування ОС ЗСУ привітало побратимів із СБУ з професійним святом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму участились ДТП с участием автомобилей скорой помощи: подробности

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму на объездной Симферополя в районе поворота на Строгановку спецавтомобиль скорой помощи столкнулся с...