День піхоти України: привітання, листівки та відео

-

Читайте также

З 2019 року 6 травня в Україні святкують День піхоти. Його було встановлено указом президента Петра Порошенка №152/2019. Як ідеться в документі, мета Дня піхоти – «вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірничо-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ ЗСУ», пише Obozrevatel.

Дату свята обрано не випадково: саме 6 травня 1648 року українські козаки здобули перемогу в битві біля Жовтих вод. Цей бій називають першим переможним у Національно-визвольній боротьбі під проводом Богдана Хмельницького. Сьогодні механізовані, мотопіхотні, гірничо-штурмові військові частини – основа Сухопутних військ України. Вони виконують завдання щодо утримання позицій, відбиття ударів і прориву оборони ворога, захоплення стратегічних районів і об’єктів у зоні ООС на Донбасі.

Листівки, картинки та відео з привітаннями До Дня піхоти:

З Днем піхоти України,

У цей день вам побажаю,

Буде служба нехай легка,

Та безпечно протікає.

І нехай з неба на погон

До вас всі зірочки злітають,

Ви країни нашої заслін,

Весь народ вас поважає!

***

Війська піхотні України

Відзначають день свій,

Кожен день вони на сторожі,

Охороняють наш спокій!

Вітаємо всіх військових,

І бажаємо їм перемог,

Миру, благ, любові, терпіння,

Служба нехай йде без перепон!

***

Вітаю з Днем піхоти України і побажаю сталевого здоров’я і мужності, виправданих життєвих цілей і постійної витримки, хорошого загартування характеру і ентузіазму. Бажаю бути долею збереженим, відважним, спритним і коханим.

***

Вітаю з Днем піхоти України і хочу побажати в будь-якій частині Землі, у будь-якому куточку світу відчувати себе вільною і щасливою людиною. Хоробрості, здоров’я, мощі, сили, кмітливості та абсолютної впевненості в собі. І нехай будь-який ворог буде вражений наповал і тобі під силу буде подолати будь-який шлях!

Картинки та листівки до Дня піхоти України


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На травмоопасной детской площадке в Керчи оккупанты вместо ремонта повесили номера экстренных служб

Состояние детской площадки в микрорайоне «7 ветров» города Керчь во временно оккупированном РФ украинском полуострове Крым, вызывает у родителей...