Демарш РПЦ в Україні не завадить візиту Вселенського патріарха, — експерт

-

Читайте также

У РПЦ в Україні розуміють, що Вселенський патріарх Варфоломій все одно приїде до України, не зважаючи на демарші, які влаштовує московський патріархат. Таку думку висловила релігійна публіцистка Катерина Щоткіна в коментарі «Радіо Свобода».

“Якби не було у нас в перспективі приїзду Патріарха Варфоломія на святкування 30-річчя незалежності, то, може бути, УПЦ МП (РПЦвУ) і відмовилася б від хресної ходи в такий епідеміологічно несприятливий момент”, – зазначила Щоткіна.

Водночас вона наголосила, що представники РПЦвУ розуміють, що візит все одно відбудеться.

“Не думаю, що це в їхніх силах. Може бути, вони б хотіли, але вони віддають собі звіт в тому, що він приїде. Хресна хода, делегації, демонстрації – це спроби нагадати, що у них є свої інтереси і зробити так, щоб з їх інтересами рахувалися. Варфоломій чудово знає, що тут є люди, які хочуть його побачити, у нього є запрошення від Глави держави. У нього є всі підстави бути впевненим в тому, що тут у нього буде теплий прийом”, – зазначила експертка.

Як повідомляла група «ІС», головний спонсор РПЦ в Україні визнав залежність цієї церкви від Москви.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Выборы в Германии закончились: первые итоги

Первое — следует сказать, что социологи недооценили верность немцев своим традиционным большим партиям, а возможно, сработало на разницу между...