Чи «змиють свої гріхи» окупанти, загинувши в Україні: у ПЦУ дали пояснення

-

Читайте также

Глава РПЦ Кіріл Гундяєв, звертаючись до пастви наголошував, що російські військові у разі своєї загибелі, своєю «жертвою» змивають усі гріхи, які вони вчинили.

«Він свідомо перекручує зміст Священного Писання та святоотцівської спадщини, поширюючи єресь і здійснюючи богохульство та відверту наругу над православним віровченням», — зазначили в Православній Церкві України.

Зазначається, що вояки рф, які вторглись до мирної України, ідентифікуючи себе з православ’ям, насправді втратили живий зв’язок із Христом та Його Церквою – адже чинять справи, що свідчать про них як про злочинців і вбивць, які наслідують каїнів.

«Гріх – це внутрішня серйозна хвороба душі. І щоб зцілитися від неї, потрібно її спочатку виявити, від щирого серця покаятися та змінитися за допомогою Божою. Дорога до вічного блаженного життя і спасіння лежить виключно через щире покаяння у гріхах, молитву та любов до Бога і до наших ближніх. А хіба християнську любов виявляють російські окупанти на наших землях? Тож лукавить знову Кирил, обіцяючи за «жертву» росіян на війні «змивання» їм усіх гріхів. Звільнити душу від гріха може лише Господь, бачачи щире покаяння та участь в Таїнствах Сповіді й Причастя», — йдеться у поясненні ПЦУ.

Як повідомляла група «ІС», Синод ПЦУ закликав позбавити Гундяєва статусу патріарха та визнати «русскій мір» єретичною ідеологією.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

У звільненому місті на Харківщині знайшли списки колаборантів

Державне бюро розслідувань та Харківська обласна прокуратура виявили у Куп'янському районі важливі документи, які російські окупанти не встигли знищити...