Церква з центром в Москві не може служити інтересам українського народу – Епіфаній

-

Читайте также

Не може Церква, центр якої розташований в країні-агресорі, в Москві, служити інтересам українського народу. Про це висловився предстоятель Православної Церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній висловив у програмі «Рандеву з Яніною Соколовою» на 5 каналі, пише Релігійна Правда.

«Чомусь в недавній заяві Путіна ми чули, що Російська Православна Церква, а не УПЦ начебто піддається гонінням в Україні. Путін чітко наголошує і визнає, що це — РПЦ в Україні. Якщо він визнає її своєю частиною, то значить і впливає на неї. Бо не може Церква, центр якої розташований в країні-агресорі, в Москві, служити інтересам українського народу», — зазначив предстоятель ПЦУ.

За його словами, Московський Патріархат в Україні перебуває поза законом, поза канонами. «Чому вони не перейменовуються в Російську Православну Церкву в Україні? Вони окупували нашу назву — Української Православної Церкви… Мене дивує: ви хочете бути в складі РПЦ, а в Україні боїтеся називатися цією назвою», — наголосив Епіфаній.

«Є ті які визнали реальність, а є ті, які поки, що очікують. Вони перебувають в певній омані», – зазначив владика.

Як повідомляла група ІС, митрополит Епіфаній раніше зазначав, що УПЦ Московського патріархату досі заперечує факт військової агресії з боку Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

ВМС США задержали судно с крупнейшей партией российского оружия

Тайник с десятками противотанковых управляемых ракет российского производства, сотнями автоматов Калашникова, а также гранатометами и китайскими штурмовыми винтовками был...