Бойовики погрожують завадити будівництву водогону в обхід ОРДО на Донеччині

-

Читайте также

Російський окупант, депутат держдуми РФ Олександр Бородай заявив, що бойовики завадять будівництву водогону в обхід «ДНР» на Донеччині.

Про це пише «Депо.Донбас».

Водогін в обхід окупованої території вирішить проблеми водопостачання Донеччини, зараз він на стадії проектування, вартість усього проекту будівництва – 6,5 млрд грн.

Бородай щодо цього будівництва скиглить, що «Київ намагається домогтися вимирання жителів «ДНР» та «ЛНР» або їхнього масового переїзду до Росії».

Бородай при цьому наголосив, що «Донбас має всі можливості, щоб протистояти запуску цього проекту, але розголошувати подробиці поки що не варто».

Нагадаємо, керівник Донецької ОВЦА Павло Кириленко запевнив, що у зв’язку з будівництвом нового водогону, водопостачання тимчасово непідконтрольної частини області не припиниться.

Як повідомляла група «ІС», з окупованого Донецька масово виїжджають жителі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Студентам в ОРЛО запретили пользоваться украинской мобильной связью

Пророссийская оккупационная власть ОРЛО запретила студентам местных ВУЗов пользоваться украинской мобильной связью. Об этом пишет "Информационный навигатор". — ВНУ им. Даля,...