Ажіотаж на кордоні з Польщею: прикордонники України повідомили останні дані

-

Читайте также

Прикордонники зазначають, що з українського боку наразі немає обмежень, пов’язаних з карантином для громадян, які прямують за кордон. А Державна прикордонна служба робить усе можливе, аби забезпечити безперебійний пропуск громадян через державний кордон, в тому числі і в пішому пункті пропуску «Шегині», що на кордоні з Польщею, повідомили у Держприкордонслужбі України.

Наразі прикордонники тут оформляють близько 70 людей на годину та понад 3 тисяч на добу. Однак після проходження прикордонного оформлення люди застрягають перед польським пунктом пропуску «Медика», де у зв’язку з карантином контрольні процедури польською стороною проводяться значно повільніше.

Співробітники Держприкордонслужби постійно інформують польських колег і звертаються з проханням пришвидшити оформлення осіб, які прямують до Польщі. Тільки сьогодні з боку українських прикордонників було майже десять таких звернень.

Для того, аби люди могли перепочити та перетнути кордон належним чином, наразі Державною прикордонною службою та усіма суміжними службами, зокрема ДСНС проводяться усі необхідні заходи — розгорнуті каркасні намети від сонця та дощу, забезпечено доставку питної води, а також встановлено лавки. Проводиться роз’яснювальна робота з подорожніми щодо дотримання соціальної дистанції та санітарних норм.

Як повідомляла група «ІС», відновлення міждержавного сполучення: кому дозволено в’їзд до Румунії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Экс-глава внешней разведки Болгарии обвинил Кремль в своем увольнении: заявление

Экс-глава внешней разведки Болгарии Атанас Атанасов обвинил в своем увольнении Кремль и его агентов в стране. Об этом сообщает...