Американські вчені виявили універсальне антитіло до коронавірусу COVID-19

-

Читайте также

Американські вчені з Науково-дослідницького інституту в Сан-Дієго Scripps Research виявили перехресно-реактивне антитіло до коронавірусу, яке спрацьовує під час інфекції COVID-19, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що це відкриття може стати початком створення вакцини ширшої дії.

«Досліджуючи зразки крові, зібрані до пандемії, і порівнюючи зразки людей, хворих на COVID-19, ми змогли визначити типи антитіл, які перехресно реагували на доброякісні коронавіруси, а також на SARS-CoV-2», — сказав доктор філософії, дослідник Департаменту імунології та мікробіології та автор дослідження Раіес Андрабі.

Як зазначається, у подальших тестах антитіло також нейтралізувало SARS-CoV-1 — коронавірус, що викликає атипову пневмонію, спалах якої спостерігався на початку 2000-х років.

«Нам вдалося визначити, що цей тип перехресно реактивних антитіл продукується В-лімфоцитами, які спочатку зазнавали дії коронавірусу, що викликає застуду, а потім реагували під час зараження COVID-19», — говорить Андрабі.

За словами вчених, В-лімфоцити — важлива частина імунної системи. Вони «пам’ятають» початкові загрози захворювання і можуть циркулювати в кровотоці протягом десятиліть, готові повернутися до дій, якщо загроза виникне знову.

Дослідники з’ясували, що антитіло зв’язується головним чином зі стійкою частиною спайкового білка коронавірусу, яка не сильно змінюється від штаму до штаму.

Нагадаємо, група ІС повідомляла, що у США заявили про наявність «серйозних побічних доказів» того, що спалах COVID-19 виник у результаті витоку з Уханьского інституту вірусології в Китаї.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Посібник Деркача звинуватив українську владу в «нагнітанні ситуації»: що про нього відомо

Андрій Теліженко, якого США назвала «пособником російського агента» Андрія Деркача та внесла до санкційного списку, заявив, що українська влада нібито...