Активісти вимагають накласти санкції на артистів з РФ, які гастролювали в окупованому Криму

-

Читайте также

Правозахисники підготували листи на ім’я Президента України, Голови Служби безпеки України, Голови Верховної Ради України, Голови Національного банку України із закликом застосувати санкції до понад двох сотень громадян Російської Федерації, а також деяких інших держав, які проводили концертну або іншу публічну діяльність на території тимчасово окупованих Автономної республіки Крим та міста Севастополя, або відвідували півострів у приватних справах з порушенням законодавства України. Про це йдеться у повідомленні КРЦ.

В переліку артистів, щодо яких просить ввести санкції — Баста (Василь Вакуленко), Ірина Круг (Ірина Воробйова), а також Михайло Шуфутинський, що декілька разів відвідував окупований Крим, чому є підтвердження на офіційній Фейсбук-сторінці організаторів концертів російських та європейських виконавців в тимчасово окупованому Криму.

Так, концерт Шуфутинського запланований на 8 березня 2022 року в київському Палаці Спорту, Басти – на 19 грудня 2021 року в столичному нічному клубі «Стерео Плаза».

Ще восени Кримськотатарський Ресурсний Центр звертався до Голови СБУ Івана Баканова з проханням перевірити інформацію щодо відвідування російськими співаками Ёлки, Басти та Ірини Круг Криму та заборонити їм в’їзд в Україну. Однак у відомстві не знайшли підстав для заборони на відвідування підконтрольних територій нашої держави.

Як повідомляла група “ІС”, російській артистці та продюсеру заборонили в’їзд в Україну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Російських біатлоністів мобілізують в армію воювати проти України

Деяким російським біатлоністам прийшли повістки на мобілізацію. Про це повідомив президент Союзу біатлоністів росії (СБР) Віктор Майгуров, пишуть росЗМІ. "Два...