Агонія РПЦ: Епіфаній прокоментував інформаційні атаки на ПЦУ

-

Читайте также

Під час робочого візиту на Харківщину митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів окрему зустріч з тимчасовим виконуючем обов’язків голови Харківської облдержадміністрації Михайлом Черняком. Серед тем, які обговорювалися, увага приділили і протидії російській агресії та викликам гібридної війни, а також питання розвитку регіону і релігійну й міжконфесійну ситуацію.

«Ви на самому кордоні боротьби, тож на Вас лежить велика відповідальність. Переконаний, що тут ніхто не хоче бути безправними заручниками, як в тимчасово окупованих Криму й частині Донбасу», – сказав Епіфаній, якого цитує прес-служба ПЦУ.

«Ми знаємо про інформаційні атаки наших антагоністів, але це – агонія, бо процес визнання і поступу ПЦУ незворотній. Ми засвідчили, що стаємо сильнішими, бо не руйнуємося, а зростаємо й розбудовуємося і вони нічого не можуть з цим зробити», – підсумував предстоятель ПЦУ.

Також митрополит Епіфаній розповів Михайлу Черняку про соціологічні дослідження останніх років, які переконливо свідчать, що ПЦУ – найбільша релігійна спільнота України.

Як повідомляла група «ІС», у РПЦвУ вигадали нові страшилки про ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские военные устроили смертельное ДТП в Сирии. ФОТО

Бронеавтомобиль БПМ-97 "Выстрел" российского контингента в Сирии стал участником масштабного ДТП на трассе вблизи города Тартус. Фото с места...