У Донецькій області відкрили офіс Консультативної місії ЄС

-

Читайте также

Боевики «Исламского государства» взяли ответственность за теракт на севере Сирии

Вечером, 3 октября, в городе Эль-Баб на севере Сирии произошел взрыв. Целью был блокпост "Свободной полиции" на юге города....

Пожары в ОРЛО: в Луганске сгорели цеха авиаремонтного завода. ФОТО

Пожары бушуют не только на подконтрольной территории Луганщины. Стало известно, что в оккупированном Луганске огонь перекинулся на территорию авиаремонтного...

Пропагандистов РФ позвали в Крым для «формирования имиджа» полуострова

Подконтрольные Кремлю власти Крыма намерены потратить 1,2 млн рублей на проведение пресс-тура для российских журналистов, сообщает «Крым.Реалии». Согласно информации, опубликованной...

У п’ятницю, 25 вересня, в Маріуполі відбулося урочисте відкриття регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу. Участь у заході взяли представники уряду, МВС, посольств країн ЄС в Україні, а також поліції Донецької області. Відкриття постійного офісу міжнародної організації надасть можливість більш широкої підтримки населення на території, де триває збройний конфлікт, інформує прес-служба поліції Донеччини.

Урочистості були приурочені до святкування 242-ї річниці міста Маріуполь. На відкритті були присутні віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас, Голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області Микола Семенишин, керівники інших органів МВС, які є партнерами місії.

«Відкриття представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі – це дуже потужний сигнал довіри до України, підтримки нашої незалежності та розвитку. Сьогодні в Києві була презентована мапа розвитку євроінтеграції регіонів, і саме Маріуполь разом зі Львовом і ще кількома містами був визнаний містом, де дуже швидко розвивається демократія, європейські цінності. Робота місії тісно пов’язана з правоохоронними органами, які разом з урядом напрацювали велику кількість ініціатив. І ми готові співпрацювати й надалі», — відзначила Ольга Стефанішина.

Поліція Донеччини співпрацює з КМЄС із 2018 року, коли було створено спеціальний мобільний підрозділ місії для реалізації проєктів в регіонах.

Маріуполь став четвертим містом України, де відкрилося офіціальне представництво Консультативної місії ЄС після Львова, Харкова та Одеси.

Ця міжнародна організація складається з понад 300 співробітників, серед яких експерти з України та 25-ти країн Європейського Союзу. У Маріуполі працюють понад 20 спеціалістів з 10 країн.

«Завдяки взаємодії із нашими європейськими партнерами ми робимо все для того, щоб надавати допомогу громадянам професійно, якісно і оперативно. Пріоритетом МВС є посилення спроможностей, сил і засобів правоохоронців, особливо в цьому регіоні. Підтримка Євросоюзу допомагає Україні боротися з викликами на транснаціональному рівні, втілювати нові європейські стандарти і практики в правоохоронну систему», – повідомила заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук.

Вже два роки поліцейські Донеччини отримують підтримку КМЄС – як стратегічні консультації, так і практичну допомогу, обмінюються досвідом із іноземними колегами.

«У минулому році Євросоюз виділив 580 млн євро на підтримку сходу України і, зокрема, на підтримку ініціатив в Приазовському регіоні. Офіційне відкриття представництва підкреслює, що для нас надзвичайно важливою є присутність Європейського Союзу на Донеччині і його подальша діяльність», — наголосив Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пропагандистов РФ позвали в Крым для «формирования имиджа» полуострова

Подконтрольные Кремлю власти Крыма намерены потратить 1,2 млн рублей на проведение пресс-тура для российских журналистов, сообщает «Крым.Реалии». Согласно информации, опубликованной на сайте российских госзакупок, пресс-тур...

Пожары в ОРЛО: в Луганске сгорели цеха авиаремонтного завода. ФОТО

Пожары бушуют не только на подконтрольной территории Луганщины. Стало известно, что в оккупированном Луганске огонь перекинулся на территорию авиаремонтного завода, который ранее разграбили российские...