Звірства окупантів: у Запорізькій області російські фашисти довели місто до гуманітарної катастрофи

-

Читайте также

Речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв повідомив про те, що у населеному пункті Пологи гуманітарна катастрофа.

За даними Івана Арєф’єва, місто Пологи 6 діб залишається без тепла, води, електрики, їжі та зв’язку.

Окупаційні війська Російської Федерації поділили місто на дві частини – нікого вони не пропускають, зробивши перехід для подальшого наступу на Гуляйполе.

Під час ведення оборонної операції одним з підрозділів територіальної оборони було знешкоджено їхній автомобіль, в якому перебувало 4 військовослужбовця окупаційних військ. Після цього солдати РФ почали лютувати і залучати підрозділи психологічної боротьби із завданнями щодо проведення пропагандистської роботи з місцевим населенням.

Зі слів очевидців, солдати-окупанти вибивають двері в домівках місцевих жителів, забираючи телефони і влаштовуючи різного характеру перевірки.

Окрім того, людей з різних тимчасово окупованих населених пунктів у бік Запоріжжя не пускають. Оскільки у Малій Токмачці підірвано міст, громадяни цих населених пунктів їдуть в об’їзд трасою, але їх всіх повертають.

Група ІС повідомляла, що розвідка опубліковала дані військових ВМФ РФ, які завдають ракетних ударів по містах України.

Свежее

Рашисти всю ніч обсрілювали Дніпропетровщину з артилерії. ФОТО

Російські окупанти з вечора до ранку, 1 грудня, били по Нікопольщині «Градами» та важкою артилерією. Під ворожий вогонь потрапили...