За даними Міноборони, протягом доби, що минула, російсько-окупаційні війська загострили обстановку на лінії бойового зіткнення.

Позиції ОС перебували під ворожими обстрілами з мінометів різних калібрів та артилерії. Активізувалися ворожі снайпери. Окрім цього, збройні формування Російської Федерації та її найманці здійснили обстріл н.п. Красногорівка з гранатомету.

Загалом протягом 19 липня російсько-окупаційні війська 26 разів прицільно вели обстріли оборонних позицій наших героїв. Зазначимо, що основна ворожа активність відбулася ввечері. Лише з 17.00 до опівночі російсько-окупаційні війська здійснили 23 обстріли.

Захисники України, неухильно дотримуючись Мінських угод, адекватно вели оборонні дії та придушували ворожу збройну активність черговими вогневими засобами.

Вчора російсько-окупаційні війська вбили двох українських героїв.

Це — воїни одного з підрозділів окремої механізованої бригади імені Короля Данила — солдат Роман Васильович Джерелейко та старшина Олександр Володимирович Бардалим.

Роман отримав кульове поранення під час проведення інженерного обладнання позицій, і під час його евакуації ворожий снайпер поцілив вдруге. Олександр отримав поранення несумісне з життям.

Незважаючи на продовження ворожого обстрілу та смертельну небезпеку, воїнам вдалося евакуювати тяжкопораненого солдата Романа Джерелейка. Медики робили усе можливе, але він помер у міській лікарні м. Курахове.

Окрім цього, троє наших воїнів отримали бойове травмування. Захисників доставлено до військових мобільних госпіталів.

Раніше стало відомо про те, що у ЗСУ вказали на невідповідність реаліям звітів СММ ОБСЄ.