ЗСУ висловили рішучий протест на адресу Укрпошти у зв’язку з датою «23 лютого»

-

Читайте также

ЗСУ висловлюють рішучий протест проти обрання Укрпоштою дати 23 лютого для презентації і першого погашення поштових марок під назвою «Збройні сили України. Сухопутні війська».

«23 лютого держава-агресор РФ, яка веде війну проти України, відзначає день захисника Вітчизни і день військової слави Росії. Тому ця дата є неприпустимою для промоції Збройних Сил України та їх найбільш чисельного виду – Сухопутних військ. Дата презентації цього випуску марок не була погоджена з керівництвом Збройних Сил України», —  підкреслюється у заяві.

«Звертаємося з вимогою до Укрпошти відтермінувати її. Пропонується перше погашення поштових марок зазначеної серії приурочити до Дня українського добровольця — 14 березня», —  також зазначається у заяві.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Донбас опинився на межі екологічної катастрофи

Занедбані та покинуті шахти понівеченого війною Донбасу заповнюються токсичними підземними водами. Про це пише ВВС з посиланням на статтю...