ЗСУ відмовляються від снайперської гвинтівки Драгунова

-

Читайте также

Наразі у Збройних силах України практично не залишилося гвинтівок Драгунова, які виконували роль снайперської зброї. Замість СВД 7,62х54 мм марксмени та снайпери військових підрозділів отримали нову зброю різних типів, інформує Мілітарний.

За словами інструктора зі снайпінгу благодійного фонду «Повернись живим» Руслана Шпаковича, старі СВД зараз масово здають на склади.

«Вона в такому стані, що вона не являється зброєю в прямому сенсі цього слова. Ну, точною зброєю. Використовувати її хіба що як, автомат», — розповів інструктор.

Натомість ЗСУ за останні роки отримали щонайменше 1,5 тисяч нових зразків різноманітних гвинтівок, серед яких зброя українського виробництва Zbroyar UR-10 та UBR-008, американські Savage-110 та крупнокаліберні 12,7 мм Barett M82.

Майже третину з цих гвинтівок ЗСУ було передано благодійниками, волонтерами або ж надані як допомога від союзників.

Офіційно на озброєння прийнято лише українські гвинтівки Zbroyar. Компанія налагодила і виробництво набоїв для військового застосування. Їх закуповує держава.

За словами, Руслана Шпаковича, «стільки, скільки було поставлено зараз впринципі вистачає на 100 відсотків».

Інші гвинтівки – допущені до експлуатації.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», курсанти НГУ протестували снайперську гвинтівку українського виробництва.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як підрозділи ЛИТПОЛУКРБРИГ пройшли навчання на психологічне та фізичне випробування. ВІДЕО

Навчання Three Swords 2021 («Три мечі 2021»), яке триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних...