Домой Новости ЗСУ отримають нову мобільну радіолокаційну систему: що про неї відомо

ЗСУ отримають нову мобільну радіолокаційну систему: що про неї відомо

Наступного року ВМС ЗС України повинні отримати мобільну радіолокаційну систему «Мінерал-У». Її розробкою та виробництвом займається ДП «НДІ радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація», розповів директор підприємства Едуард Касапов.

Призначення станції – виявлення надводних цілей на відстані з подальшою їх ідентифікацією та цілевказанням засобам ураження. Розробка «Мінерал-У» ведеться з грудня 2019 року коли було підписано додаткову угоду до державного контракту 2018 року.

«У грудні минулого року було укладено додаткову угоду до державного контракту 2018 року, що стосується розробки і виготовлення РЛС «Мінерал-У», саме на виготовлення цього виробу – закінчити плануємо наступного року, – прокоментував закупівлю Едуард Касапов.

У перспективі саму радіолокаційну станцію «Мінерал-У» можуть включити до ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун».

Комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою призначений для ураження бойових кораблів в простих і складних метеоролічних умовах у будь який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

Зараз до складу комплексу входять:

  • Рухомий командний пункт РКП-360
  • Ракета Р-360 в транспортно-пусковому контейнері ТПК-360
  • Уніфікована пускова установка УСПУ-360
  • Транспортно-заряджальна машина ТЗМ-360
  • Транспортна машина ТМ-360
  • Комплект наземного обладнання КНО

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у Кремлі нервують через намір України побудувати бази на Чорному морі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу