ЗСУ готові до адекватного реагування на зміни в воєнно-стратегічній обстановці: заява командувача ОС

-

Читайте также

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв взяв участь у Всеукраїнському форумі “Україна 30”. Про це йдеться у повідомленні служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Під час обговорення у рамках форуму ролі армії як безпекової складової, зокрема, йшлося про Стратегію національної безпеки і оборони України, перспективи розвитку Збройних Сил України в ході набуття ними необхідних спроможностей для забезпечення обороноздатності держави, а також безпекову ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил, готовність до відсічі збройної агресії проти України тощо.

Як зазначив командувач, з метою утримання контролю над лінією зіткнення сторін та недопущення просування противника в глиб території України, підрозділи Збройних Сил України продовжують виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

— Українські військовослужбовці неухильно дотримуються вимог Мінських домовленостей та виконання взятих зобов’язань стосовно врегулювання ситуації на території Донецької та Луганської областей України, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Разом із тим, підрозділами угруповання військ, які виконують бойові завдання на межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим здійснюється прикриття всіх десантно-небезпечних ділянок морського узбережжя, а також суттєво посилено систему протиповітряної оборони та розвідки.

За словами командувача, одночасно зі всіма підрозділами на постійній основі здійснюються тренування та навчання щодо виконання завдань за призначенням, у ході яких використовуються стандарти (процедури) з питань планування та ведення бойових дій, що прийняті в країнах-членах НАТО.

— Збройні Сили України, разом зі всіма без виключення силами Сектору безпеки та оборони держави, готові до адекватного реагування на зміни в воєнно-стратегічній обстановці. З цією метою розроблені відповідні варіанти як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так й у випадку повномасштабного військового вторгнення збройних сил Російської Федерації на територію України, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше генерал Наєв провів переговори з представниками командування ЗС США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Путин ввел огромные штрафы за раскрытие личных данных силовиков

Теперь в РФ за раскрытие личных данных силовиков и их близких, о мерах безопасности, применяемых в отношении должностного лица...