ЗСУ достроково отримають першу партію нових бронебійних авіаційних ракет РС-80

-

Читайте также

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром«, готова достроково передати кілька сотень новітніх некерованих авіаційних ракет РС-80, виготовлених в рамках державного оборонного замовлення, інформує прес-служба «Укроборонпрому».

Ракети типу РС-80 Збройні сили України отримають вперше.

«Завдяки інтенсивній роботі нам вдалося достроково виконати свої контрактні зобов’язання і ми готові символічно передати першу партію цих новітніх ракет до Дня захисника України! Завдяки збільшенню ваги бойової частини, РС-80 може пробивати 400 мм броні при дальності запуску у 1,2–4 кілометри. Ми переконані, що вона гідно зарекомендує себе на службі та розраховуємо на продовження виготовлення РС-80 для потреб сил безпеки та оборони України», – повідомив голова правління ДАХК «Артем» Володимир Зімін.

РС-80 – розробка власного конструкторського бюро Компанії «Артем». Конструкція ракети передбачає можливість оснащення її різними бойовими частинами та підривачами, в тому числі, для боротьби з безпілотними літальними апаратами у складі зенітно-ракетних комплексів.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, ЗСУ прийняли на озброєння нові українські ракети РС-80, які успішно витримали вогневі випробування та підтвердили свої тактико-технічні характеристики.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В России насчитали рекордно низкое число международных наблюдателей на выборах в Госдуму

На предстоящих выборах в Госдуму России будут работать всего 250 международных наблюдателей. Об этом сообщила председатель Центризбиркома РФ Элла...