Житло для військових: в Мінветеранів опублікували дані про грошову допомогу в 2021 році

-

Читайте также

Від початку року 30 ветеранів з інвалідністю І-ІІ груп з числа УБД на території інших держав та членів сімей загиблих воїнів на території інших держав отримали грошову допомогу для отримання житла на загальну суму 36 079 700 грн. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Міністерства у справах ветеранів України у Facebook.

Загалом у 2021 році грошову компенсацію на суму 50 мільйонів гривень отримають 44 ветерани цієї категорії.

«З 2020 року Мінветеранів визначено відповідальним виконавцем бюджетної програми з виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям різних категорій та їхнім родинам, – сказала міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. – Команда Міністерства працює над тим, щоб за кілька років черга на житло серед захисників зникла взагалі. Ми сподіваємося на повну підтримку Верховною Радою проєкту державного бюджету на 2022 рік, яким за ініціативи Президента України та за підтримки Уряду передбачено фінансування бюджетних житлових програм для ветеранів у розмірі 5,5 млрд грн. У такому випадку житлом будуть забезпечені понад 400 ветеранів, які брали участь у бойових діях на території інших держав, – тобто майже усі з цієї категорії, які наразі перебувають у черзі».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у Мінветеранів назвали кількість працевлаштованих у 2020 році учасників бойових дій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Американский беспилотник испытали на способность запускать дроны-камикадзе. ВИДЕО

Американская компания AeroVironment представила конфигурацию беспилотника Jump 20 с двумя барражирующими боеприпасами Switchblade 300. Как сообщает FlightGlobal, разработчики в августе...