Зеленський перевірив вогневі можливості бойового українського робота

-

Читайте также

У 169-ому Навчальному центрі «Десна» відбулася демонстрація наземного роботизованого комплексу РСВК-М3 розробки КБ «Роботікс», з роботою якого ознайомилися президенту України Володимир Зеленський, міністр оборони України Андрій Таран, головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак та заступник міністра оборони України Юлій Гере, інформує ІА «ОПК».

Вищому військово-політичному керівництву країни були продемонстровані логістичні та евакуаційні можливості роботу, а також ударні дії бойового роботу.

При цьому, як наголошується, Володимир Зеленський власноруч перевірив вогневі можливості РСВК-М3.

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак окремо наголосив на важливості виконання логістично-евакуаційних дій на лінії зіткнення, необхідність у яких, на жаль, трапляється навіть під час режиму «тиші», що діє з літа 2020 року на сході України.

У свою чергу, президент висловив думку щодо важливої необхідності застосування комплексу РСВК-М3 для потреб Збройних Сил України.

Керівник КБ «Роботікс» Іван Кириченко підтвердив, що підприємство докладе усіх необхідних зусиль щодо постановки на озброєння перших українських бойових роботів та підкреслив що робота наближається до державних випробувань з метою поставки виробу на озброєння в ЗСУ.

Науково-дослідна робота виконується під загальним науковим керівництвом Центрального науково-дослідного інституту озброєнь та військової техніки України. 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, компанії Horiba Mira та QinetiQ уклали контракти з Міноборони Великобританії на поставку британській армії наземних роботів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Погони під рясами: як РПЦ з моменту свого створення служить владі

Служила усім московським правителям, від Сталіна до Путіна з тою різницею, що при Сталіні була слухняною виконавицею наказів, а...