Зброя з України: глава Держприкордонслужби відповів на звинувачення Лукашенка

-

Читайте также

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко відреагував на заяви Олександра Лукашенка про постачання зброї, техніки, а також переправлення «бойовиків» з України. Вся ця інформація нічим не підтверджена, пише «РБК-Україна».

Глава прикордонної служби зазначив, що Лукашенко «мінімум» три рази за останні два роки заявляв, що в Білорусь з території України незаконно потрапляє зброя.

«У жодному з випадків ця інформація нічим не була підтверджена. Я офіційно звертався до свого візаві — головного прикордонного уповноваженого Республіки Білорусь, і ніяких пояснень або фактів мені наведено не було. Я вважаю, що взагалі на це не потрібно звертати увагу», — сказав Дейнеко.

Він додав, що охорона кордону на білоруській ділянці посилена, але я загроз на даний момент там немає.

Як повідомляла група «ІС», в МЗС України наголосили, що заяви Олександра Лукашенка про перевезення до Білорусі зброї з території України — це інсинуації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Британці на навчаннях в якості ворога застосували макети російських БМП-3

Для імітації ворога військові Британії використовують макети російських бойових машин піхоти (БМП-3). Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на опубліковані...