Збиття літака МАУ: міністри чотирьох країн висунули низку вимог владі Ірану

-

Читайте также

Міжнародна група з координації допомоги жертвам рейсу PS752 закликала Іран до співпраці з метою визначення дати офіційного початку переговорів щодо репарацій.  Про це йдеться у спільній заяві, яку публікує сайт МЗС України.

«Ми, міністри, які представляють Канаду, Швецію, Україну та Велику Британію, сьогодні  направили повідомлення про наші претензії до Ісламської Республіки Іран у зв’язку зі збиттям літака рейсу 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (PS752)», — йдеться у документі.

Зазначається, що дії та бездіяльність Ісламської Республіки Іран є порушенням міжнародного права. Громадянам та резидентам на борту рейсу PS752 було завдано істотної та непоправної шкоди внаслідок трагедії, і Іран має виконати свої зобов’язання щодо забезпечення репарації групі держав у повному обсязі.

«Ми висунули низку вимог, що не є вичерпними, серед яких – визнання вчинення неправомірних дій та повний звіт про обставини, що призвели до збиття літака, принесення публічних вибачень, повернення зниклих та вкрадених особистих речей жертв, запевнення в недопущенні подібних дій у майбутньому у чітко висловлений спосіб, забезпечення прозорості кримінального розслідування на засадах верховенства права, а також справедлива компенсація матеріальних та моральних збитків, завданих жертвам та їхнім сім’ям незалежно від національності та в сумі, що відповідає зобов’язанням Ірану за міжнародним законодавством», — говориться у заяві.

Як повідомляла група «ІС», Іран приховав у своєму звіті реальні обставини катастрофи рейсу МАУ PS752.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У половины подопытных с российской вакциной от COVID не нашли антител

Почти у половины добровольцев в России, получивших вакцину"ЭпиВакКорона" от COVID-19 производства центра "Вектор", через 9 месяцев не обнаружили антител...