Заявка України на прискорений вступ до НАТО: як відреагували в США

-

Читайте также

Заява України про прискорений вступ до НАТО стала несподіванкою для адміністрації президента США Джо Байдена. Про це повідомило видання Politico з посиланням на двох американських чиновників, знайомих з внутрішніми обговореннями, пише «Європейська правда«.

«Ми рішуче підтримуємо вступ до НАТО країн, які прагнуть приєднатися і які можуть розширити можливості НАТО», – сказав Блінкен.

Натомість наводить коментар спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі, яка уникла прямої відповіді на запитання, чи підтримує вона вступ України до НАТО.

«Ми дуже віддані демократії в Україні. Давайте виграємо цю війну. Але я була би за те, щоб вони мали гарантію безпеки», — сказала Пелосі.

Натомість демократ Майк Квіглі висловив підтримку заявці Україн.

«Боротьба України — це причина, чому ми взагалі створили НАТО. Після Другої світової війни ми визнали, що авторитарному режиму не можна дозволити знищити демократичну країну. Я думаю, що ми маємо це підтримати», — сказав Квіглі.

Як повідомляла група «ІС», Канада підтримала заявку України на вступ до НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

З полону звільнили чергову групу українців. ФОТО

Україна здійснила черговий обмін полоненими з російською стороною. Звільнили 50 захисників України. Про це повідомив голова Офісу президента України...