Домой Новости Завод «Укроборонпрому» отримав замовлення від Міноборони на будівництво плавучого причалу

Завод «Укроборонпрому» отримав замовлення від Міноборони на будівництво плавучого причалу

У п’ятницю, 16 жовтня, Херсонський державний суднобудівельний завод «Палада», який є частиною державного концерну «Укроборонпром», підписав контракт з Міністерством оборони України на суму 23,5 мільйони гривень. Згідно із документом, завод має побудувати та поставити плавучий причал для потреб ВМС ЗС України, інформує Херсонська ОДА.

Протягом багатьох років ХДЗ «Палада» не отримував держзамовлень. Питання підписання державного контракту порушив президент України Володимир Зеленський під час свого візиту на Херсонщину у серпні.

Відтоді голова облдержадміністрації Юрій Гусєв спільно із віце-прем’єр-міністром-міністром з питань стратегічних галузей економіки Олегом Уруським, керівництвом Міноборони, Укроборонпрому та заводу працювали над його вирішенням, йдеться у повідомленні.

Наразі отримано результат спільної роботи, виконавши доручення президента та відкривши нові можливості для підприємства.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, в Одесі випробовували середній розвідувальний корабель ВМСУ, який являє собою військову модернізацію риболовецького траулера.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.