Завершується створення першого зразка РЛС для протикорабельного комплексу «Нептун»

-

Читайте также

В Україні тривають роботи над створенням першого зразка нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.

Як повідомляє Defence Express, ДП Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація» спільно з харківським підприємством «СКТБ Корпорація «УкрІннМаш» завершують монтування елементів та систем РЛС «Мінерал-У» на автомобільній платформі Tatra 8х8.

Мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс «Мінерал-У» виготовляється для ЗС України в рамках державного оборонного замовлення.

РЛС призначена для виявлення, та класифікації надводних об’єктів на відстані – до 500-600 км за допомогою пасивного каналу, дорозвідка може здійснюватися із використанням активного каналу. Задача комплексу полягає у видачі цілевказання для засобів ураження, в першу чергу для берегового ракетного протикорабельного комплексу РК-360 МЦ «Нептун».

Підйомний блок з РЛС «Мінерал-У» у радіопрозорому укритті поєднується разом із кунгом персоналу, та встановлюється на мобільному шасі.

Укриття станцій багатофункціонального радіолокаційного комплексу “Мінерал-У” на заводі “Радіовимірювач”

Раніше вже повідомлялося про те, що на державному підприємстві «Радіовимірювач» (Київ) вже виготовили дві станції багатофункціонального радіолокаційного комплексу «Мінерал-У», який розробив «Квант-Радіолокація». Дослідні зразки станцій побудували за контрактом, який підписали у грудні 2019 року. Замовником виступає Міноборони України.

Ці дві станції є складовою комплексу, який може видавати цілевказання одному дивізіону РК-360МЦ «Нептун».

Як повідомляв директор «НДІ радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація» Едуард Касапов, що на той момент станції проходили процес налаштування і підготовки до монтажу на колісне шасі TATRA.

Дві станції багатофункціонального радіолокаційного комплексу “Мінерал-У” на заводі “Радіовимірювач”

Очікується, що комплекс буде готовий до випробувань в польових умовах до кінця 2021 року. Таким чином підприємство встигне завершити роботи до виготовлення першого серійного комплексу «Нептун».

Нагадаємо, перший серійний дивізіон протикорабельних комплексів «Нептун» ЗСУ отримають у 1 кварталі 2022 року. Окремі машини першого дивізіону протикорабельного ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» будуть продемонстровані на параді до Дня Незалежності України. Про це заявив генеральний конструктор — генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Военные Армении обстреляли позиции Азербайджана: что известно

Сегодня, 25 июля, Вооруженные силы Армении с позиций, расположенных близ села Юхары Шорча Басаргечарского района, подвергли непрерывному обстрелу позиции...