Завербувати 500 бойовиків та повалити владу: як кремль планував створити «республіку» на Прикарпатті

-

Читайте также

Спецслужби рф планували створити «народні республіки» у західних областях України, але СБУ цьому завадила.

На відео – покази одного з учасників угруповання, який пішов на співпрацю зі слідством. Він розказує, що група почала роботу з повалення конституційного ладу ще влітку 2021 року, повідомляє пресцентр управління СБУ в Івано-Франківській області.

На нього вийшов відставний співробітник ворожої розвідки, який виявився організатором «схеми». Він заявив про намір створити нове народовладдя в Україні, і якщо чинна влада «сама не піде у відставку», то група перейде до силового сценарію.

Для захоплення влади угруповання мало завербувати 500 бойовиків. «Бажано, щоб це були люди із числа колишніх військовослужбовців. Особливо тих, які воювали в АТО», – розповідає чоловік. Тому його завданням було не лише знайти 500 «добровольців», а й забезпечити їх зброєю.

Втілення плану мало збігтися в часі з російським повномасштабним вторгненням в Україну, але завдяки роботі СБУ мережу було викрито, а її учасників – затримано на початку березня.

Наразі спецслужба затримала організатора та ключових осіб в Івано-Франківській і Хмельницькій областях.

Один зі спільників співпрацює зі слідством. Він визнав свою вину та дав покази на організатора. Матеріали щодо нього за статтею 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу скеровано до суду.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Війська рф, тікаючи з півдня України, залишають міни-пастки з написами «З любов’ю з росії»

Російсько-фашистські війська, тікаючи з півдня України, залишають велику кількість мін-пасток. Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ. "Цинічність зашкалює - це видно...