Затверджено стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України: деталі

-

Читайте также

На засіданні у п’ятницю, 18 червня, Рада національної безпеки оборони (РНБО) затвердила стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) України. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ході брифінгу.

«Першим питанням було розглянуто Доповідь віце-прем’єра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та затверджено Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України», — повідомив Данілов.

Стратегія розроблена в рамках виконання указу президента Зеленського від 14 вересня 2020 року. У документі закладаються такі важливі напрямки, як вдосконалення системи стандартизації, уніфікації і управління продукції відповідно до стандартів НАТО.

«Стратегія передбачає створення агентства оборонних технологій і впровадження інноваційних проєктів, а також розвиток технологій відповідно до кращих практик, які сьогодні існують в світі», — наголосив секретар РНБО.

Нагадаємо, в квітні Зеленський ввів в дію рішення РНБО «Про результати проведення огляду оборонно-промислового комплексу».

Як повідомляла група ІС, також сьогодні секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що проти бізнесменів Дмитра Фірташа та Павла Фукса запровадили пакет санкцій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ скончался врач, который заразился COVID-19 после прививки «КовиВак»

В Нижнем Новгороде вскоре после прививки препаратом «Ковивак» от коронавируса скончался врач Михаил Животовский, сообщают российские СМИ. Он был главным...