Затверджено регулярний бюджет ООН: який внесок заплатить Україна

-

Читайте также

Генеральна Асамблея затвердила регулярний бюджет ООН. У 2020 році він складатиме 3,1 млрд. доларів США.

Про це у Фейсбук написав віце-голова комітету ООН з інформації Олег Ніколенко.

«Уперше бюджет був прийнятий не на два роки, а на один. Більш гнучкий підхід у плануванні коштів є частиною триваючої реформи», — написав він.

Регулярний бюджет покриває усю діяльність системи ООН за винятком операцій з підтримання миру. Для ОПМ існує свій окремий бюджет, який схвалюється влітку. Зараз він складає 6,5 млрд. дол. США на рік.

«Дуже важливо, що 17,5 млн. дол. США будуть спрямовані на роботу міжнародного механізму розслідування тяжких злочинів у Сирії. Погодження цієї статті видатків вдалося вкрай непросто. Не важко здогадатися, яка країна намагалася блокувати ці гроші спочатку в профільному комітеті, а потім і в Генасамблеї? Попри це, наступного року звичайні сирійці матимуть більше шансів на провосуддя», — говориться в повідомленні.

Бюджет ООН буде наповнюватися за рахунок внесків держав-членів відповідно до затвердженої шкали. Термін сплати — 31 січня. Найбільшу частку має США — 22%. Україна заплатить близько 1.7 млн. дол. США.

Як повідомляла група «ІС», деоккупація Криму: Генасамблея ООН прийняла важливу резолюцію.

загрузка...

Свежее

Сухопутні війська ЗСУ провели унікальний чемпіонат

На Дніпропетровщині завершився дводенний унікальний чемпіонат «Сталева міць», у якому взяли участь 10 команд окремих полків і бригад Оперативного...