Заступнику «мера» у «ДНР» повідомили про підозру: подробиці

-

Читайте также

Так званому «першому заступнику голови адміністрації» тимчасово окупованого РФ м. Шахтарська заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України (ч. 2 ст. 110 України), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років. Про це повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 41-річний чоловік з початку 2019 року, перебуваючи у м. Шахтарську, реалізовує політику окупаційної адміністрації Донеччини.

Зокрема, псевдопосадовець забезпечує формування «місцевого бюджету» та проведення мобілізаційної роботи з метою залучення до лав НЗФ РФ місцевого населення.

Крім того, правопорушник на особистих зустрічах із мешканцями м. Шахтарська і у ЗМІ проводить агітаційно-роз’яснювальну та пропагандистську роботу з формування думки щодо легітимності створення та діяльності «ДНР».

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях.

Зазначимо, що «першим заступником» голови окупаційної адміністрації у Шахтарьску призначений колаборант Сергій Желновач.

Сергій Желновач

Нагадаємо, як інформувала група ІС, СБУ встановила факти протиправної діяльності т.зв. очільника «адміністрації» бойовиків у тимчасово окупованому Шахтарську Олександра Шатова.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Потрібен новий ленд-ліз: експерт про посилення співпраці України та США у протистоянні з РФ

Сильна Україна потребує сильних Збройних сил. Це дорого – утримувати такі Збройні сили, тому новий ленд-ліз може бути відповіддю...