Засідання міністрів закордонних справ країн НАТО: про що говоритимуть з Україною

-

Читайте также

У NASA зупинили тестування двигунів «мегаракети» для польоту на Місяць: подробиці і відео

Важливе випробування двигунів для нової "мегаракети" NASA, яка має доправити людей на Місяць, завершили достроково. Водночас агентство заперечило, що...

В США приступили к летным испытаниям подвесной прицельной системы Legion Pod. ФОТО

Компания General Atomics начала летные испытания подвесной прицельной системы Legion Pod на беспилотном летательном аппарате Avenger. Представители General Atomics сообщили...

В Китае применяют беспитлотник с тепловизором для аэромониторинга животных. ФОТО и ВИДЕО

Китайская научно-исследовательская команда впервые использовала беспилотник, оснащенный системой тепловидения с диапазоном дальней области инфракрасного спектра, для осуществления аэромониторинга диких...

Безпекова ситуація в Чорноморському регіоні та підтримка Грузії та України з боку НАТО стануть темами для обговорення на зустрічі міністрів країн-членів НАТО з міністрами закордонних справ України та Грузії в середу, повідомили в Альянсі, пише «Голос Америки».

«Чорноморський регіон є стратегічно важливим для НАТО та всіх членів Альянсу», — заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ під час брифінгу для преси 30 листопада перед засіданням міністрів.

«НАТО розширив присутність у Чорноморському регіоні і тісно співпрацює з Україною та Грузією як країнами-партнерами, тому що ми бачили, що Росія порушила територіальну цілісність та суверенітет цих двох країн, незаконно анексувавши Крим а також через присутність російських сил на частинах території, яка визнається грузинською», — додав він.

Столтенберґ відзначив, що НАТО має значну присутність в регіоні. «Ми присутні на морі, нещодавно кораблі Альянсу проводили там навчання. Також ми розмістили навчальну бригаду за румунського керівництва в Румунії».

«Ми посилюємо політичну та практичну підтримку і бачимо, що Росія збільшує свою військову присутність, не в останню чергу в Криму. Саме тому ми маємо і далі зміцнювати свою присутність в регіоні і розглядати ці питання разом з нашими партнерами Грузією та Україною, як ми це і зробимо в середу під час зустрічі з міністрами закордонних справ цих двох країн-партнерів».

Засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО відбудеться в онлайн-режимі 1-2 грудня і охоплюватиме такі теми, як реформа НАТО, загрози пов’язані з нарощенням російських збройних сил, зміни у балансі сил у зв’язку із зростанням впливу Китаю, а також майбутнє місії.

Як повідомляла група «ІС», експерт повідомила, коли Україна може отримати план дій щодо членства в НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Победа России в ралли «Дакар» как эхо прошлого и деградация настоящего

Экипаж российской команды "КамАЗ-Мастер" 18-й раз победил в ралли "Дакар" в категории грузовиков. На эту победу отреагировал даже президент...