Заручник російської «групи Вагнера»: Макрон виступив з різкою заявою щодо президента ЦАР

-

Читайте также

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що президент ЦАР Фостен-Аршанжа Туадера — заручник групи Вагнера з Російської Федерації, яка «захоплює шахти і разом із ними політичну систему» країни. Про це Макрон заявив в інтерв’ю газеті Le Journal du Dimanche.

Учасники так званої «групи Вагнера» використовують антифранцузькі настрої в Центральноафриканській Республіці, вважає президент Франції. З ослабленням французького впливу в останні роки в країнах Африки зростає вплив інших країн, особливо Китаю, Росії та Туреччини.

Як повідомляє Міжнародне французьке радіо, в столиці ЦАР Бангі запевняють, що мають справу не з так званою «приватною військовою компанією Вагнера», яку пов’язують із бізнесменом Євгеном Пригожиним, а з російським Міністерством оборони в рамках двостороннього договору, який реалізовується під контролем Ради безпеки ООН.

У Центральноафриканській Республіці минулого тижня при наїзді автомобіля на вибуховий пристрій загинули троє російських інструкторів і двоє місцевих поліцейських. Кілька людей зазнали поранення. Про це повідомила 30 травня агенція AFP з посиланням на урядові джерела.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Как «Единая Россия» проводит псевдовакцинацию в «ЛДНР»

В «ДНР» радостно сообщили, что 28 июля при содействии путинской "ЕР" доставлена «российская вакцина «Спутник Лайт». Даже несмотря на...