Запорізькі авіабудівники розробляють композитні лопаті для гелікоптерів Мі-24

-

Читайте также

Авіабудівники підприємства «Мотор Січ» мають намір до кінця поточного руку виготовити перші композитні лопаті для важких вертольотів Мі-24 з системою захисту від льоду. Про це повідомив почесний президент АТ «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, пише «Укрінформ».

«Важкий вертоліт Мі-24 з лопатями «Мотор Січ» за 35 хвилин долетів від Запоріжжя до Херсона, показав швидкість 340 км на годину. Нам приємно доповідати керівництву країни й області, що лопатеве виробництво в Запоріжжі створено. Ми йдемо далі, розвиваємо його. Цього року зробимо перші композитні лопаті з системою захисту від льоду», — сказав Богуслаєв.

За його словами, у світі випущено 28 000 машин такого типу, і вони всі мають металеві лопаті.

«Ми будемо їх виробляти все життя», — сказав Богуслаєв, відповідаючи на запитання щодо того, чи є замовлення на ці лопаті.

Група «ІС» повідомляла, як РФ намагалась дискредитувати українських авіабудівників.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Пилоты истребителей Rafale получат новейшие авиашлемы. ВИДЕО

Промышленная группа Thales, специализирующаяся на производстве информационных систем для авиакосмической промышленности, подписала контракт с французским агентством оборонных закупок (DGA)...