Захоплював аеропорт у Сімферополі: справу екс-військового скеровано до суду

-

Читайте также

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього військового, який у 2014 році допомагав російським окупантам у захопленні аеропорту у Сімферополі. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років, повідомили в прокуратурі АРК.

Колишній військовослужбовець Збройних сил України спільно з іншими учасниками незаконного збройного формування «Самооборона Криму», сприяючи російським військовим, брав участь у захопленні міжнародного аеропорту «Сімферополь» та регіонального структурного підрозділу «Кримаерорух».

Обвинувачений безпосередньо брав участь у блокуванні території, у тому числі, диспетчерського пункту та злітно-посадкової смуги аеропорту, задля недопущення приземлення літаків, які рухались з материкової частини України до Криму.

Окрім цього, володіючи спеціальними знаннями з управління авіаційними польотами над півостровом, маючи відповідні навички роботи з автоматизованою системою керування повітряним рухом, колишній військовослужбовець допоміг ЗС РФ встановити контроль за діяльністю аеропорту та РСП «Кримаерорух». Він координував роботи диспетчерів стосовно польотів російських військових літаків, на яких військовослужбовці держави-окупанта переправлялись до Криму, а також передавав представникам ЗС РФ інформації щодо переміщення літаків над повітряним простором півострова.

Таким чином, обвинувачений надавав іноземній державі та її представникам допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

Як повідомляла група “ІС”, прокуратура повідомила про підозру екс-міліціонеру, який перейшов на бік окупантів в Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Захоплював аеропорт у Сімферополі: справу екс-військового скеровано до суду

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього військового, який у 2014 році допомагав російським окупантам у захопленні аеропорту у...