Загострення на Донбасі: тимчасова повірена у справах США виступила із заявою

-

Читайте также

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін заявила, що Сполучені Штати повністю підтримують Україну у протистоянні з Російською Федерацією та хочуть допомогти у досягнені миру на Донбасі.

Про це Квін сказала в інтерв’ю «Факти ICTV»

За словами американської дипломатки, саме через РФ мирний процес на сході України знаходиться під питанням. При цьому США зроблять усе, аби Кремль припинив використовувати агресивний підхід у вирішенні проблеми Донбасу.

«Чесно кажучи, проблема з мирним процесом на Донбасі – це Росія. Незалежно від того, у якому форматі відбудуться обговорення, у Нормандському або у Мінському, без чесної та конструктивної позиції Росії прогресу не буде. Тому Сполучені Штати підтверджують свою підтримку суверенітету та територіальній цілісності України, і бажають докласти спільних з Україною та партнерами зусиль, аби досягти миру. Важливо, аби Росія серйозно ставилася до того формату, що вже існує, і ми зробимо все можливе для цього. Адміністрація Байдена цілковито підтримує територіальну цілісність України в межах міжнародно визнаних кордонів, і ми від цього не відступимо. Головний виклик — це Росія. Вона повинна зупинити свою агресію проти України і працювати в межах Мінського й Нормандського форматів використовуючи конструктивний підхід, а не агресивний», — сказала Квін.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, РФ залякуванням та шантажем штучно загострює ситуацію для досягнення геостратегічних цілей.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ умершего зимой ветерана власти поздравили с Днем победы

В Челябинской области РФ умершей еще в январе этого года труженице тыла пришла поздравительная открытка с 9 Мая. Об...