За час окупації Севастополь став найкримінальнішим містом: що відомо

-

Читайте также

Лідером зростання злочинності на душу населення за підсумками 2020 року серед усіх регіонів Російської Федерації виявився окупований Севастополь. Про це пише «ukrrain» з посиланням на Генпрокуратуру РФ.

За даними російського відомства, злочинність в Севастополі зросла на 44 відсотки в порівнянні з 2019 роком. Це при тому що до окупації Криму Росією місто Севастополь не входило навіть в десятку найкримінальніших міст України.

Цікаво у звіті російської Генпрокуратури і те, що другим за злочинністю регіоном країни-агресора є батьківщина президента РФ Володимира Путіна — місто Санкт-Петербург,  а на третьому — Ленінградська область.

При тому покращення криміногенної обстановки показала Чечня, там злочинність за підсумками року впала майже на 20 відсотків.

За останні шість років злочинність в IT-сфері країни-окупанта зросла більш ніж в 10 разів. Путін особисто доручив МВС активно моніторити інтернет і налагодити тісний зв’язок з провайдерами і операторами стільникового зв’язку.

Нагадаємо, тимчасова окупація Автономної Республіки Крим і Севастополя Росією нібито внаслідок так званого «референдуму про статус Криму» відбулася 16 березня 2014 року. Включення до складу РФ «міста федерального значення Севастополя» було проголошено Російською Федерацією 18 березня 2014 року.

Група «ІС» повідомляла, навіщо окупанти заміщають в Криму «корінне населення» бандитами і авантюристами з РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Почему в России пишут о долгах по зарплате в ОРДЛО: блогер пояснил

Можно бесконечно смотреть на несколько вещей. Одна из них – как ГРУ обменивается ударами с ФСБ, пишет блогер Алексей...