З Білорусі втік ще один спортсмен: що відомо

-

Читайте также

Ще один спортсмен виїхав із Білорусі. Активіст незалежної асоціації спортсменів, тренер гандбольної команди «Витязь» Костянтин Яковлєв виїхав до України, пише «DW».

У червні Яковлєв 15 діб перебував під адміністративним арештом у Мінську за статтею про несанкціонований масовий захід. Його затримали після того, як Яковлєв зустрів журналіста Дмитра Руто, який вийшов із СІЗО в Барановичах. Руто був заарештований на 15 діб через біло-червоно-білий футбольний шарф у автомобілі. Яковлєва затримали, коли він повертався з Барановичів на відкрите тренування з іншими спортсменами.

«Правоохоронці й суддя вирішили, що це якісь політичні збори. Я сидів у в’язниці, на мене тиснули, казали, що інкримінуватимуть кримінальну відповідальність. Нібито пішла вказівка згори, щоб зі мною розібралися. Дно в нас пробивається щоразу, ми вже не дивуємося ні з Тимановської, ні з якихось інших речей», — заявив він у коментарі телеканалу «Україна 24».

Раніше гандболіст брав активну участь у акціях протесту в Білорусі, а також коментував події після президентських виборів у серпні 2020 року.

Як повідомляла група «ІС», ще двоє спортсменів з Білорусі вирішили не повертатися на батьківщину.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Сила санкций: Беларусь все ближе к финансовому коллапсу

Власти Беларуси убеждают, что все в экономике хорошо, налогов собрано рекордно много и посему проблем с бюджетом нет. При...